All
Cuvinte-cheie produs
Introduceți adresa de e-mail a contului
iflight iH3 V2 FPV Drone Rack pentru Camera Mini SplitCamera RunCam
Share to:

iflight iH3 V2 FPV Drone Rack pentru Camera Mini SplitCamera RunCam

- Fibra de carbon negru
413217801

Please refer to English description
28.44
  • TRANSPORT GRATUIT
    COD Plata la livrare este disponibila pentru acest produs (COD). Nota: Pot fi adaugate mai multe produse intr-o singura comanda. Pentru a putea plati la livrare, adauga in cos doar produse cu eticheta COD. Valoarea totala a comenzii trebuie sa fie cuprinsa intre 80 si 400 LEI.
    Expediere între: Jul 26 - Jul 28, Timp de expediere estimat: zile lucrătoare Durata de procesare a comenzii poate fi de câteva zile. După livrarea din magazie, durata de expediere (sau livrare) depinde de metoda de expediere.
  • +
  • fără dobândă Puteți beneficia de maximum 0 rate fără dobândă, iar această ofertă nu se aplică atunci când plasați comenzi împreună cu alte produse
;   
Informații taxe Protecția prețului Declinare privind prețurile Repair Warranty Report Item
lichidare

Produse recomandate pentru dvs.

Clienții care au cumpărat acest articol au mai cumpărat

Placile laterale verticale cu grosimea de 2 mm pot proteja aparatul de fotografiat de deteriorarea chiar si a designului frontal al camerei
Asigură faptul că nu vor fi avute în vedere propulsoarele atunci când se utilizează camera de înregistrare mini HD.
Există un spațiu mare pe placa superioară pentru a alege diferite tipuri de baterii
Runcam Split mini poate fi montat pe acest cadru care face FPV și înregistrarea camerei 2 în 1
Nu este nevoie de o camă de acțiune suplimentară Gopro, SQ11 sau Hawkeye Firefly, care poate reduce în mod eficient greutatea dronului
Structura grinzilor din față și din spate
Placă de protecție verticală a camerei
Nu sunt vizibile propulsoare atunci când înregistrați HD
Cameră mare pe placa superioară pentru diferite opțiuni ale bateriei
Model de motoare de 9m și 12mm, compatibil cu motoarele 11XX-16XX
Ampatament: 142,5mm
Greutatea cadrului: 39g
Grosimea plăcii inferioare: 3mm
Grosimea plăcii superioare: 2 mm
Grosimea plăcii laterale verticale: 2mm
Lățimea plăcii laterale verticale: 19mm
Standoffs distanța de montare: 22mm
Dimensiunile orificiilor pentru montarea controlului zborului: 20 x 20 mm
Motor susținut: 11XX / 13XX / 14XX / 16XX
Viteza suporta: max 3 inch

Specificație

Dimensiuni și greutate

Greutatea produsului: 0,0390 kg
Mărimea produsului: 6,00 x 6,00 x 3,00 cm / 2,36 x 2,36 x 1,18 țoli
Greutatea pachetului: 0,1400 kg
Mărimea Pachetului: 6,50 x 6,50 x 3,60 cm / 2,56 x 2,56 x 1,42 țoli

Package Contents

Conținutul pachetului: 4 x coloană de aluminiu M3 * 22, 1 x șurub M3 * 19, șurub 10 x M3, șurub 12 x M6 * 6, coloană de nailon 16 x M2 * 4 + 6, piuliță din nailon 8 x M2, x M3 * 19 coloană de aluminiu, 2 x placă laterală, 1 x placă superioară, 1 x placă inferioară

Credem că vă place

Recenzii de la clienți

0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
See all 0 reviews Scrieți o recenzie

Obțineți puncte GB! Fiți primul care scrie o recenzie!

Întrebări și răspunsuri de la clienți

  • Toate
  • Informațiile produsului
  • Stare stoc
  • Plată
  • Despre expediere
  • Altele

Fiți PRIMUL care adresează o întrebare. Vreți puncte GB? Scrieți o recenzie!

Fiți PRIMUL care adresează o întrebare. Vreți puncte GB? Scrieți o recenzie!

Fiți PRIMUL care adresează o întrebare. Vreți puncte GB? Scrieți o recenzie!

Fiți PRIMUL care adresează o întrebare. Vreți puncte GB? Scrieți o recenzie!

Fiți PRIMUL care adresează o întrebare. Vreți puncte GB? Scrieți o recenzie!

Fiți PRIMUL care adresează o întrebare. Vreți puncte GB? Scrieți o recenzie!

0 Întrebări și răspunsuri Vizualizare tot>

Produse sponsorizate conexe acestui articol

Articole vizualizate recent

Consultați recomandările personalizate

Client nou? Începeți aici
Pre-sale Service